دکتر نرگس علیان

متخصص زنان و زایمان


تعیین جنسیت

جراحي و ترميم

ترمیم زیبایی زنان و کلیه

جوانسازی آلت تناسلی بانوان با لیزر

لیزر فركشنال واژن کاملترین و بی نظیرترین تکنولوژی لیزر دنیا می باشد که فیلد پزشکی خانم ها را متحول کرده، و در بزرگترین و مطرح ترین مراکز تحقیقاتی پزشکی بین المللی مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته که نتایج درخشانی را به دنبال داشته است و مفتخر به دریافت بهترین تاییدیه های پزشکی از جمله FDA امریکا می باشد . مطب مابا داشتن این دستگاه لیزر اقدام به ارائه خدمات درمانی بدون عوارض ، در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت برای کلیه مراجعه کنندگان عزیز می باشد.

لیزر یک درمان جوان سازی واژن است که بر اساس یک مقدار خاص از لیزر CO2 انجام می شود و بطور خاص برای غشای مخاطی واژن طراحی شده است. لیزر از ریختن استروژن در بافت واژن (که بطور خاص در طول دوره یائسگی یا پس از بچه دار شدن مشاهده می شود) با فعال کردن مجدد تولید کلاژن جدید و ایجاد شرایط عادی که قبلاً غشای مخاطی واژن داشته است، جلوگیری می نماید. لیزر واژن با تاثیرگذاری آرام بر بافت غشای واژن، تولید کولاژن را تحریک کند و عملکرد ناحیه درمان شده را بهبود بخشد. علاوه بر این با استفاده از این روش می توان مواد غذایی مناسب را به صورت متوازن در اختیار غشای مخاطی قرار داد.لیزر مونالیزا امروزه یکی از موثر ترین روش های درمانی غیر جراحی و بدون نیاز به دارو است که برای پیش گیری و درمان آتروفی واژن (خشکی و رنگ پریدگی مخاط واژن) و تاثیرات پس از آن استفاده می شود و در حقیقت بسیاری از خانم ها از این شرایط در طول دوره یائسگی و پس از بچه دار شدن رنج می برند.

و اما کاربردهای زیاد این دستگاه :
رفع سوزش و خارش
افزایش سفتی و مقاومت بافت
رفع مشکلات و دردهای مقاربتی
درمان بی اختیاری ادرار
روشن کردن پوست
کوچک کردن لابیا
زیبایی

عدم وجود محدودیت سنی
هیچ گونه محدودیت سنی درلیزر وجودندارد. استفاده ازاین روش رانه تنهابه جوانان برای استمرارزیبایی، سلامتی وتثبیت شورواشتیاق خاص وبرقراری رابطه گرم ومؤثربلکه به افرادمیانسال ومسن نیزدردرجه اول به عنوان یک درمان به منظورسلامتی ودرجه بعدبرای بازیابی نیروی جوانی، انگیزش واعتمادبه نفس توصیه میشود.باافزایش سن، سلولها پیرشده وباازدست دادن ذخیره غذایی گلیکوژن وغیرفعال شدن سلولهای سازنده، بافت آسیب پذیرگشته واین امرباعث تحریک پذیری مخاط وخارش دستگاه تناسلی می شود.ازهمین رو درافرادمسن ومیانسال شاهدخشکی وضعف دربافتهاهستیم که به علت کمبودهورمون هاست واین امرموجب سوزش وریزش بی اختیارادرار می گردد.ازطرفی دربارداری عضله لگن وواژن شل می گردد وشل شدن بافت های واژن موجب افزایش عفونت های دستگاه تناسلی وعفونت های ادراری و درنتیجه سوزش در زمان ادرارو یا ریزش ادراردرموقع عطسه وسرفه می شود.شل شدگی بافت های دستگاه تناسلی پس اززایمان همچنین باعث سردی دررفتارزناشویی شده واین موضوع موجب کاهش نشاط وانگیزش می گردد.بااستفاده ازاین روش برگشت بافت های واژن به حالت قبلی ورضایت کامل ازبدن وکمال انتفاع ازرابطه زناشویی محقق می شود.

عدم وجود محدودیت زمانی
لیزر واژن قابل استفاده درهرزمان وحتی به دفعات دلخواه می باشدوپس ازهرجلسه درمان بلافاصله اثرآن پدیدارگشته وتامدت مدیدی باقی خواهدماند.دفعات آن بنا به نیاز بیمار ازیک تا سه جلسه هرکدام به فاصله یک ماه بستگی دارد.

ترمیم بافت توسط سلول های سازنده خود بافت
دراین روش بااستفاده ازلیزرفرکشنال، امواج باعث ازبین رفتن لایه کلی نمی شوندوبانیروی لیزری که به مخاط واردمی شود،سلولهای فیروبلاست که به حالت خفته درلایه زیرین مخاط می باشند بیدارشده وخودبدن بازسازی آن ناحیه رابه عهده می گیرد.ازهمین روبرخلاف روش PRP که ماده ازمحل دیگربدن تزریق می شود،دراین روش سلول های سازنده خودبافت باعث ترمیم می شوند.

قابل توجه بانوانی که از اتاق عمل میترسند
با پای خودبه کلینیک بروید وباپای خودبه خانه برگردید(درمانی کاملاًسرپایی در۱۰ دقیقه) ویژگی منحصربه فرداین روش برخلاف عمل جراحی واژن بدون درد،بستری،بی هوشی حتی بی حسی،بهبودی سریع،عدم احتیاج به آنتی بیوتیک وکرم های خاص است،درنتیجه این بهترین روش برای افرادیست که ازعمل جراحی می ترسند.

استفاده برای همه حتی افراد مبتلا به بیماریهای زمینه ایی مزمن
استفاده از این روش برای کلیه ی بانوان حتی مبتلایان به بیماریهای قلب ، کلیه ، دیابت ، روماتیسم ، خونی ، پوستی ، ریوی وهمچنین کسانی که درحال درمان سرطان باداروهای شیمی درمانی هستندبلامانع است.
به طورکلی قابلیت های دستگاه ها را ذکر نمایید :
۱- با استفاده ازپروب واژینال قادربه ایجادخاصیت ارتجاعی وتنگ کنندگی می باشد.
۲- با استفاده ازپروب جوان سازی قادربه ایجادسفت کنندگی بافت های روی دستگاه تناسلی وروشن کنندگی می باشد.
۳- با استفاده پروب برش قادربه برداشت لابیای کوچک وبزرگ دستگاه تناسلی می باشد.


آدرس مطب : اصفهان خیابان توحید چهاراه شریعتی مجتمع ماکان ۳ طبقه اول واحد ۱
تلفن : 36242752 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیفواید زایمان طبیعیمزایا و معایب سزارینویزیت آنلاینویزیت در مطبجفت سرراهیبیوگرافیخدمات مطببرنامه هفتگیمطالب و مقالاتسوالات پزشکیانواع رژیمکتاب هاورزش در بارداریقابل توجه خانم های بارداپیامهای کاربرانمشاهده و مطالعه مطالبرزرو نوبتسایتهای دیگر